O kompanii


W 2002 roku kompania «Konwi-Pak» zaczęła produkcję toreb papierowych. Dzisiaj – to czołowy producent tych towarów, zarówno po ilości i po jakości produktów. W ciągu produkcji, fabryka korzysta się najnowsze technologii i sprzęt, co daje możliwość czynić dużą ilość toreb papierowych wysokiej jakości w krótki termin. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów wobec wysokiej jakości. Już w ciągu 10 lat jesteśmy pomyślnie sprawdzone przez kompanię NSF-Cmi, i corocznie demonstrujemy zgodność wysokim standardom bezpieczeństwa i jakości Havi Global Solutions. Oprócz tego, kompania «Konwi-Pak» niejednokrotnie otrzymała nagrody w konkursach międzynarodowych za cechy estetyczne i jakościowe swojej produkcji.

Nasza kompania proponuje Państwu torby papierowe, które można zamówić indywidualnie, macie możliwość wykonania nadruków (logotypów) reklamowych firmy Państwa.

Szukamy dystrybutorów i hurtowych nabywców dla naszej produkcji.

Produkujemy:

  • - torby papierowe rożki;
  • - torby papierowe bez fałdów bocznych;
  • - torby papierowe z fałdami bocznymi;
  • - torby papierowe z dnem prostokątnym;
  • - torby papierowe z uchwytem;
  • - torby papierowe z okienkiem polipropylenowym;
  • - torby papierowe dwuwarstwowe;
  • - koperty: koperty odporne na tłuszcz, koperty laminowane.

 Wszystkim wiadomo, że główną cechą pod czas wyboru produktów jest opakowanie. Właśnie wygląd zewnętrzny najpierw przyciąga klientów. Oczywiście, nabywca również patrzy na cenę, zestaw towaru. Lecz, jeżeli niema wielkiej różnicy między towarami – przewaga oddaje się towarowi, który ma piękne opakowanie i stwarza dobry humor. Żeby wyróżnić się wśród innych producentów, należy zrobić ładny design. Dla tego proponujemy usługę wykonania nadruków reklamowych na gotowych torbach. Torba papierowa z logo pomoże zwiększyć popularność znaku towarowego firmy Państwa. Kupić pakiety za dostępną ceną – to do nas.

Dostawa i opłata

«Konwi-Pak» gwarantuje Państwu dostawę towaru we właściwym czasie i w dowolnej ilości. 100% przedpłata przy pierwszym zamówieniu. Dostawa dokonuje się przez Inkoterms, EXW, DAP (lub zgodnie z życzeniem klienta).

Zapraszamy na zyskowne zakupy do naszego sklepu internetowego!!!

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create