«Czysta przyszłość w naszych rękach» - eko-wydarzenie od kompanii «Konwi-Pak»

«Czysta przyszłość w naszych rękach» - eko-wydarzenie od kompanii «Konwi-Pak»

«Czysta przyszłość w naszych rękach» - to było hasło imprezy, która była 9 października w Kijowie. W Parku Zwycięstwa i w skwerowi im. Małyszka były sadzone młode drzewa. Inicjatorem wydarzenia była kompania «Konwi-Pak», ukraiński producent opakowań papierowych. Pracownicy kompanii zarówno z pracownikami przedsiębiorstwa komunalnego «Zarządzanie przestrzeni zielonej» chętnie poświęcili swój dzień wcieleniu swoich pomysłów.

Cel imprezy - wznowienie zasobów naturalnych, które używamy codziennie i pobudzanie do działania wszystkich odpowiedzialnych obywateli i przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska.

Oczywiście, taka impreza otrzymała miłe opinie osób przypadkowych, ludzie pozytywnie reagowali na odnowę parków i troskę o naturze.

Na miejscach sadzenia drzew było ustalono tablice informacyjne, na których zaznaczono kto ma stosunek do odnowy parku i skweru.

Rozumiemy, że takie imprezy mają pozytywny ślad w polepszaniu ekologii. Dlatego «Konwi-Pak» planuje regularnie przeprowadzać takie wydarzenia.

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 

Inne aktualności przedsiębiorstwa

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create